Masz pytania?

Aplikacja

– jak używać apki, logować się, etc.

Czy muszę być studentem?

Tak

Nie jestem studentem - co zrobić?

W tej chwili musisz mieć status ucznia lub studenta żeby pracować z CallBee. W przyszłości przewidujemy możliwość pracy na innych warunkach.

Jakie platformy sprzętowe obsługujemy?

Android.

Kto ponosi koszt połączeń?

Koszty za połączenia są po Twojej stronie. Korzystając z abonamentu, w którym masz darmowe minuty nie ponosisz żadnych dodatkowych opłat.

Czy mogę dzwonić z telefonu na kartę?

Tak, ale w tym przypadku będziesz ponosił opłaty związane z połączeniami do sieci, według cennika operatora.Tak, ale w tym przypadku będziesz ponosił opłaty związane z połączeniami do sieci, według cennika operatora.

Czy widać mój numer?

Tak, kiedy dzwonisz.

Jak się zarejestrować?

Wystarczy wejść na stronę callbee.pl – zakładka ZARABIAJ i tam podać swoje podstawowe dane, takie jak: imię, nazwisko, nr tel., mail.

Co jest po rejestracji wstępnej?

Po rejestracji wstępnej, otrzymujesz od nas maila zwrotnego, z linkiem do formularza, wraz z aplikacją, którą pobierasz na swój telefon, który posiada androida.

Dlaczego nie mogę założyć konta?

Najczęściej błąd wynika z błędnie przesłanych dokumentów (skan legitymacji itp.). Takie dokumenty należy przesłać za pośrednictwem komputera, a nie telefonu komórkowego.

Kiedy mogę zalogować się do aplikacji?

Do aplikacji możesz zalogować się po otrzymaniu maila, wraz z linkiem do aktywacji swego konta. Aktywacja jest nieodzownym elementem weryfikacji i poprawnie założonego konta.

Ile potrzebuję czasu na całą procedurę weryfikacyjną?

Procedura weryfikacyjna zajmuje od ok. 15min.

Co jeśli mam problem z zalogowaniem się do aplikacji?

W pierwszej kolejności musisz upewnić się, że ma dostęp do internetu i odpowiedni program Androida. W drugim kroku możesz się z nami skontaktować pod nr tel 512 624 522, bądź wysłać do nas informację w aplikacji przycisk „nie możesz się zalogować?”

Co mam zrobić, jeżeli po zalogowaniu się nie widzę żadnego projektu?

W tym przypadku koniecznie musisz się z nami skontaktować mailowo, bądź też telefonicznie.

Pracuję

– o projektach, jak płacimy, jak wypłacamy

Co to jest projekt?

Projekt jest to szereg czynności, na które składają się między innymi: kontakt telefoniczny do klienta z bazy, przeprowadzania z nim rozmowy w formie skryptu lub ankiety. Projekt jest formą zleconą przez naszego klienta, realizowany, według wcześniej ustalonych procedur. Wszystkie informacje niezbędne do pomyślnego realizowania zadania znajdziesz w zakładce INFORMACJE przy każdym projekcie.

Do którego projektu mogę przystąpić?

Do każdego, który wyświetla się w Twojej aplikacji.

Gdzie znajdę informację, ile otrzymam za zrealizowaną kampanię?

Wybierając z listy projekt, w zakładce INFORMACJE znajdziesz szczegóły odnośnie tego ile zarobisz.

Kiedy zobaczę ile zarobiłam/em danego dnia?

Od razu. Po wejściu do listy projektów, widzisz swoje wszystkie zarobione pieniądze, których jeszcze nie zgłosiłeś do wypłaty przez CallBee.

Czy wynagrodzenie za wszystkie projekty, w których brałem udział zsumują się?

Tak. Wynagrodzenie za wszystkie kampanie, jakie realizujesz każdego dnia zsumują się.

Czy kwoty podawane są w netto, czy brutto?

Stawki w aplikacji to kwota, jaką dostaniesz „do ręki”. Pozostałe podatki i koszty pokrywa CallBee.

Kiedy otrzymam zarobione pieniądze?

Po każdym wykonanym zadaniu rośnie stan Twojego konta. Możesz w każdej chwili zlecić przelew na konto w swoim banku.

Jak zlecić wypłatę zarobionych pieniędzy?

Po zalogowaniu się do aplikacji wypłatę realizujesz jednym kliknięciem WYPŁAĆ. Twoje pieniądze w przeciągu 3 dni znajdą się na Twoim koncie w banku.

Na czym polega program poleć-zarabiaj?

Opowiedz o CallBee swoim znajomym. Każdy nowy Użytkownik z Twojego polecenia, będzie również dla Ciebie motywacją do tego, aby jego sukces stał się realny. Aby Twój Człowiek z polecenia zarobił dobre pieniądze. A oprócz motywacji, my dorzucimy Tobie 10% z jego pracy. Jedyny warunek to, że zarówno Ty jak i polecona przez Ciebie osoba musicie w danym miesiącu zarobić po 100 zł.

Zlecam

– najprostsze – jak zlecić nam projekt

Jak zlecić nam realizacje projektu?

Na naszej stronie www.workbee.pl wejdź w zakładkę ZLECAJ. Tam podaj swoje podstawowe dane: imię, nazwisko, nr tel., mail. Opisz w kilku zdaniach projekt, jaki chciałbyś z nami zrealizować (np. przeprowadzenie ankiety, akcji upsellingowej, akcji promocyjnej, generowanie leadów, utrzymanie kontaktu, zgody RODO itp.). My skontaktujemy się z Tobą by omówić szczegóły i zaproponować cenę za efekt.